O nas

BESTEXPRESS I

Firma istnieje na rynku od 1996 roku.

Na początku naszej działalności skoncentrowaliśmy się na świadczeniu usług na terenie Warszawy i okolic.

Przez kolejne lata poznawaliśmy klientów na rynku lokalnym. Naszą ofertę zawsze dopasowywaliśmy do potrzeb i wymagań naszego klienta. Dzięki naszej elastyczności, terminowości i staranności świadczymy usługi dla wielu firm znanych i liczących się zarówno na rynkach w Polsce jak i za granicą.

W 1998 roku poszerzyliśmy zakres naszych usług o serwis krajowy. Od tego czasu przesyłki wysyłane za naszym pośrednictwem docierają do każdego miejsca w Polsce.

Nasze ogromne doświadczenie na tym polu pozwala nam na zaoferowanie spersonalizowanej usług dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z powodu naszych umiejętności dostosowywania się do sytuacji możemy zaoferować naszym klientom usługi odpowiednie do ich potrzeb.

Nasz partner posiada przedstawicielstwa na terenie całego kraju. W ten sposób możemy zapewnić doskonałe usługi dla każdego. Skupiamy się na rozwoju i dostarczaniu spersonalizowanych, elastycznych rozwiązań  które spełniają, a nawet przekraczają oczekiwania naszych klientów w całym zakresie naszych usług.

Dbałość o klienta i jego zadowolenie jest naszym podstawowym celem. Naszym głównym priorytetem jest zapewnienie wydajnych i bezproblemowych usług  w konkurencyjnych cenach.